fbpx
meblikredens-logo

Ціни

Ціни на кухні та шафи купе


Прайс лист !
Ціна кухні за м/п враховуючи стільницю LuxeForm, доставку та монтаж!!!
Кухні з фасадом GTV фурнітура Blum фурнітура
ДСП від 17 100 грн. 19 500 грн.
Фарбований МДФ 19 500 грн. 23 400 грн.
Фарбований фрезерований МДФ 21 400 грн. 25 350 грн.
Акриловий МДФ 23 400 грн. 27 300 грн.
Шпонований МДФ 31 200 грн. 35 100 грн.


кухня на замовлення львів


Найголовніше в кухонних меблів – це фасади. Це вони диктують колірну гамму всьому приміщенню, це вони дають йому потрібний стильовий напрям!
Меблі Креденс виробляє кухонні гарнітури з різними фасадами, як для класичних кухонь, так і для кухонь в стилі модерн.
Ми пропонуємо укомплектувати кухню на замовлення вбудованою побутовою технікою, мийкою, стільницею з пластика, а при необхідності і з штучного каменю, фартухом для кухні, барною стійкою! Будь-які механізми з доводчиками і без!
Яку б кухню Ви не зволіли, ми готові запропонувати до Ваших послуг команду кращих фахівців з дизайну і виробництва меблів, а також досить демократичні ціни!
замовити кухню


Ціна погонного метра кухні на замовлення у Львові починається від 9300 грн і сильно залежить не тільки від матеріалу фасадів (цілісний масив, ЛДСП, пластик або МДФ плівка ПВХ), наявність радіусних фасадів або вітражів, але також від вибору і товщини стільниці і моделі бізнесу компанії, що продає меблі.
Вас приємно здивує наша цінова політика – у нас немає ні дорогих виставкових салонів, ні великих складських приміщень, адже потреба в них зникає, коли працюєш з кожним клієнтом індивідуально. Для обслуговування наших клієнтів нам досить офісу у Львові. Це дозволяє нам дуже гнучко підходити до потреб і бажань кожної людини, а головне зберігати ціни на рівні, доступні для більшості наших покупців.
купити кухню у львові


Кутові кухні – це ще більш складний варіант. Ми вважаємо, що кутові кухні купити можна тільки під замовлення. Кутові кухні компактні і не займають багато місця. Щоб кухня стала ідеально в Вашому приміщенні, її обов’язково повинен заміряти професійний інженер-замірник або дизайнер, тоді кухня ідеально впишеться в належний їй місце.
Вибираючи кутову кухню від виробника на замовлення зверніть увагу, що вона повинна виготовлятися за індивідуальним дизайн – проектом, адже кухонні меблі на кухні повинна бути максимально зручною і практичною. Ми робимо будь-які нестандартні розміри кутовий кухонних меблів.
Наші сучасні недорогі кутові кухні на замовлення у Львові, за ціною від виробника дозволять Вам створити справжній затишок, зручність і комфорт на кухні.
якісні кухні львів


Меблева фабрика «Меблі Креденс» займається розробкою, виготовленням і реалізацією кухонь за індивідуальними розмірами. Це означає, що ваш гарнітур ідеально впишеться в наявний простір, а кожному квадратному метру буде знайдено корисне застосування. Щоб обговорити з дизайнером майбутню кухню вашої мрії залиште заявку на виїзд фахівця додому у зручний для вас час.
Ми придумали, як знизити ціни, щоб не економити на якості. Для цього ми оптимізували роботу в кожному з цехів, організували власну службу доставки і відділ контролю якості. Виявилося, що стежити за всіма процесами самостійно – не тільки корисно для якості, але і вигідно.
кухні львів під замовлення


Як вибрати офісні меблі?

Для вибору меблів для офісу потрібно зрозуміти яка площа офісу і для кого меблі призначаються.
Ми можемо запропонувати ексклюзивні рішення як для невеликого офісу, підійде компактні недорогі офісні меблі, так і для великої площі, найкращим варіантом будуть ергономічні меблі для максимальної концентрації на роботі.
Варто також враховувати, що для кабінету керівника офісні крісла, столи, шафи зазвичай вибираються найвищої якості, бо там укладаються договори, ведуться переговори. Для співробітників компанії важлива ергономічність офісних меблів: зручні крісла, столи з ящиками для паперів. Зазвичай оперативні меблі для офісу купують із більш доступної цінової категорії. Не слід забувати про розташування офісних меблів в офісі. Наприклад, співробітники, які часто спілкуються по роботі, покажуть максимальний ефект від колективної праці, коли сидітимуть поруч.
Нагадуємо про необхідність наявності в офісі зони відпочинку або очікування, що обставляються журнальним столиком, м’яким диваном, шафами для книг. Це доповнення в офісі безсумнівно зможе підвищити результативність праці співробітників та прив’язаність їх до компанії за рахунок добрих умов праці.
Докладніше зможуть розповісти наші дизайнери та менеджери, які приїдуть до офісу та запропонують максимально відповідний варіант офісних меблів для Вашого офісу.
Тому не відкладайте та дзвоніть прямо зараз, не втрачайте дорогоцінний час.
Офісні меблі на замовлення Львів


Меблі для торгових залів

У кожного торговельного підприємства має бути свій неповторний стиль, який виділяє його серед конкурентів. Тут необхідно враховувати і приналежність магазину до того чи іншого класу (дискаунтер, бізнес-клас, преміум-клас), специфіку товарних груп, статус покупців, торговельну політику компанії та багато інших факторів. Виходячи з цих аспектів, повинні підбиратися і торгові меблі.
Фахівці нашої компанії готові допомогти при виборі торгових меблів. Ми врахуємо дизайнерські особливості оформлення магазину та зробимо найбільш відповідні за розміром, колірною гамою, конфігурацією.
За допомогою нашої продукції ви зможете уявити будь-який товар у найкращому вигляді. Ми втготовляємо торгові меблі для магазинів продуктів харчування, одягу, косметики, прикрас та ін. Ви також знайдете стелажі та вітрини для спеціалізованих магазинів та аптек, які потребують особливого обладнання.
Головне призначення обладнання та меблів для торгівлі – це створення привабливого торгового залу, зручного для покупців та персоналу. Запропоновані нами варіанти повністю справляються із цими завданнями.
Меблі для торгових залів Львів